wtorek, 16 kwietnia 2013

Yes we can!!

Jak pokazują niedawne wydarzenia (sprawa NC+ i banku w USA) siła portali społecznościowych jest ogromna :) marketing szeptany to najlepszy sposób zarażania wszelakiego rodzajami akcjami dużej ilości osób, w krótkim czasie...


Szycie staje się coraz modniejszym zajęciem, ludzie kupują maszyny, lub wyciągają od babci/mamy z piwnicy/strychu stare Łuczniki i zajmują się rękodziełem!! 
I bardzo dobrze!! Ile można siedzieć przed TV czy komputerem jeśli niema się pasji??

Rękodzieło kobiece ma się świetnie, by nie powiedzieć znakomicie!! Szycie ubrań, dodatków do domu, zabawek, tworzenie biżuterii czy kartek jest dziś łatwo dostępne... ale ale jest dziura w systemie - mianowicie kuleje dział męski!!

W necie jak na lekarstwo szukać wykrojów męskich, prasa krawiecka męskich wykrojów w zasadzie nie tyka...

i ja się pytam co teraz?? siedzieć w domu i jedynie biadolić, czy wziąć się w garść, zaangażować znajomych i wreszcie coś zrobić??!! Yes we can!!

Sprawę ewidentnie w  swoje rączki wzięła LongRedThread, której pomysł podrzuciła Gniewka :) tak tak to od niej się zaczęło :)
Z tego co widzę Julce nie trzeba niczego dwa razy powtarzać - nadała ostrego tempa akcji, która mam nadzieje uda się rozwiązać ten problem - ale nie da się tego zrobić bez Was!

Dlatego powstała petycja, którą każdy z was może wypełnić elektronicznie o TU i poprzeć inicjatywę mającą na celu zwiększeniu częstotliwości pojawiania się w Burdzie wykrojów męskich!!

Chcę szyć dla mojego męża!! chcę szyć dla moich chrześniaków - sztuk dwie!! baaa jak się rozkręcę to jeszcze braci obszyję siostrzeńców, tatę i teścia :) ale potrzebuję wykrojów, dlatego piszę co następuje:

Co możemy zrobić?
1. Pokazać swoje poparcie i polubić na Facebooku profil akcji, a potem opowiedzieć o tym swoim znajomym!
2. Podpisać petycję online.
3. Wysłać maila z prośbą o więcej męskich wykrojów do redakcji niemieckiej Burdy, która tworzy i zatwierdza wykroje do wszystkich edycji Burdy na świecie: burdastyle@burda.com
Przygotowane są 3 wersje językowe petycji - po polsku, angielsku i niemiecku. W temacie wiadomości wpisujemy swoje imię i nazwisko (np Ola Kowalska - Petition) aby wiadomość nie trafiła do spamu.
4. Jeśli prowadzicie bloga albo fanpage opublikujcie koniecznie na nim informację o akcji "Więcej męskich wykrojów w Burda PL". Teksty petycji i banery akcji znajdziecie na Facebooku oraz na stronie: http://meskiewykroje.blogspot.com
 
Akcja trwa do 31 maja 2013 roku.

Damy radę??!!! Tak damy radę!!
Liczę na Was!! :)


Na zdjęciu Odkrycie roku 2012 - BartasDe we własnej osobie :)

6 komentarzy:

 1. Świetna akcja!Tego właśnie mi brakowało w czasach gdy sięgałam po Burdy i szyłam ciuszki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie dlaczego niema ?
  Akcja swietna i w 100% popieram

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja się wczoraj już podpisałam. Zastanawiam się tylko czy nie wrzucić jakiegoś info na stronach Burdy? Ale to pewnie już jest zorganizowane, skoro miały być jeszcze jakieś karty w rękawie;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Suuper post napisalas :) Trzymam kciuki ,aby sie udalo :):)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pewnie, że damy radę:D Super, że przyłączyłaś się do akcji!

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł z tą petycją:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę :) Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad, w postaci komentarza :)